Ремонт під’їздів: чому так довго?

Коли ми бачимо радянський житловий фонд, розуміємо що здебільшого багатоповерхові будинки не найкращої якості. Особливо, коли йдеться про будинки, збудовані великими підприємствами для своїх працівників.

Мова не про планування чи застарілі матеріали і оздоблення, мова про загальну якість будівництва. За свідченням мешканців, здебільшого ці будинки будувалися самими працівниками підприємств, які не мали жодного стосунку до будівельної професії. Як наслідок: криві стіни, нерівно покладено бетонні плити і сходові марші, а інколи прогалини в кладці замасковані штукатуркою.

Другий вагомий фактор – це бажання кожної радянської людини щось поцупити з будівництва, здебільшого через повну відсутність будівельних матеріалів у крамницях. Наслідком цього є цементна штукатурка в якій не має цементу, дерев’яні дошки замість плит перекриття, ганчірки замість цеглин. Всього цього не видно, допоки не починаєш ремонт.

Ремонти під’їздів у будинку за чеським проєктом на Шевченка 408 тягнеться третій місяць. Оскільки ремонт почали в грудні, основним фактором затримки є звісно необхідність дочекатися висихання кожного етапу робіт. А таких етапів налічується дуже багато через вищеперелічені фактори та довгий процес укладання плитки на підлогу по якій ходять мешканці і на сходини, кожна з яких має різну висоту і ширину. Паралельно проводимо впорядкування мереж інтернет-провайтерів, різних кабелів до давно неіснуючих антен. Перший під’їзд завершено, про що є допис, на фініші другий. Управлінська компанія «Наш Дім Рясне» хоче довести, що хоча і довго, але можна з радянської багатоповерхівки зробити сучасне житло за звичну квартплату.

Ми вирішили показати сам процес ремонту, починаючи з чорнових робіт.

Під’їзд цегляної дев’ятиповерхівки на Шевченка 344а наступний у черзі і ми показуємо світлини як усе починається. І зверніть увагу на матеріали: не грунтівка, а контакт-бетон, не гіпс, а міцний цементний розчин, не фарбовані зелені панелі, а силіконова декоративна штукатурка.

Далі буде……